Opel Finans'tan Kredi İmkanı

Opel Finans'tan Kredi İmkanı
Opel Finans Sistemi müşterilerine %0.79 faiz oranıyla 1 aydan 60 aya kadar vade imkanlarıyla cazip kredi imkanları sunuyor. 60 ay vadeli 10 bin TL kredi alan bir kişi aylık 220 TL geri ödeme imkanına sahip oluyor. 60 ay vadeli 30bin TL kredi alan bir kişi ise aylık 658 TL geri ödeme imkanına sahip. Opel Finans tarafından yapılan açıklamaya göre 0,79 faiz oranı ile 60 aya kadar vadeli 30.000 TL turarında kredi karşılığı açıklanan aylık ödeme miktarları şu şekilde belirlendi.

08.02.2013 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
Mustafa 07.03.2013 00:33

Opel tasarım dışında servis anlamında da
vw den bir adım önde...

Numan 26.02.2013 22:29

9 yıldır opel kullanıyorum.vecktra.peryodik bakımlarını zamanında yaptırdığınız sürece hiç bir problemi yok.ve şu anda araç 225.000 km olmasına rağmen motor performansı% 92.

skorpion 25.02.2013 12:06

opel dediğiniz arabalar almanyada 3.sınıf bir araç olarak kullanılıyor wwpassatla kıyaslama yapmıssınız passatla opel kıyaslanamazbile arkadasım evet eskiye oranla ople çağ atladı yeni çıkardııaraçlarla ama bence opel arabası herzamn sorunlu araba hem mazeme kalitesi demissin sağlamlık demissin çarpışma testleriden opel 4 yıldız renault 5 yıldız aldı boynuz kulağı geçmiş bence bir araba hakkında yorum yaparken isme takılmamak gerek araçların verilerini araştırıp ona göre sağlammıdır diğilmidir bak öyle karar vermek gerek dediğimgibi opel herzamn sorunludur insallah bundansonra üretilen araçlarda sorunları gidermişlerdir hiç olmassaki alan arkadasların elleri cebinden biranolsun çıkar))

Murat 16.02.2013 00:19

Opel zaten imajını 2002 den sonra kurtarmaya başladı..Bir ara yanlış yönetim politikası yüzünden imajı sarsılmıştı(motor geçiş adapte süreci sıkıntılı idi)..Şimdi yeniden toparlandı ve bombaları patlattı..Fiyat/Kalite olarak bir çok markadan önde..Özellikle tasarım konusunda rakip firmaların aynı segmentteki araçlarından bir gömlek üstte olduğunu kimse unutmamalı..Araç alırken zarif tasarım ve göze hitap etmesine önem veren kullanıcılar astra-insigna ikilisini düşünmelidirler..Tabi sadece bunlarda değil zafira ve merivayada yeni yüzünü çok iyi adapte ettiler..Şu anda çok başarılı gidiyorlar..Opeli daha çok atağa geçirecek olay dizel motor seçeneğini çoğaltması yada 1.7 125hp lik motorunu Türkiyeye getirmesi ve şanzımanı geliştirmesi kaldı..
Bu iyileştirmelerden sonrada firmanın yükselişinin dahada hızlanacağına inanıyorum..Vw gibi bir kıyaslama yapmıyorum çünkü verdiğiniz para ile kıyaslandığında Opel müşteriyi fiyatıyla ve tasarımıyla öncelikle kendine çekiyor..Son yıllarda Opel gibi başarılı ve yükselişe diğer bir firmanın burada Hyundai (i20 i30 ix30) olduğunuda söylemek ve hakkını yememek gerekir..Firmanın yıllar önceki finansal çözümleri(ilk taksitli satış yapan firmadır) Avrupanın en büyük otomobil üreticisi ünvanını kazanmasına neden olmuştur..Türkiye'dede bu konuyu daha çok irdelemeli,finansal yeteneklerini artırabilmeli,müşterilere nüfuz etmeyi daha iyi bilen pazarlamacılar edinmeli ve en önemlisi Doğuş gibi köklü bir firma ile anlaşmalıdır..Ön yargı kırılacaktır..

Metin 12.02.2013 16:34

Arkadaş hastasıyım tüm yeni opellerin ya kriz nasıl adam etti opeli ardı ardına inanılmaz güzel tasarımlı araçlar piyasaya sürdü adamlar bundan 4 yıl önce opel vs volkswagen deseler kesinlikle vw derdim ama şu güzellikteki insignialardan astralardan sonra artık opelciyim tabii sadece görünüşüne aldanmamak lazım donanım malzeme kalitesi ve fiyat/performans yakıt tüketimi tabii benzinliler hariç gibi konulardada oldukça iyi bir yere geldi.Birde şimdi kredi kampanyaları filanda yapmış opel cidden eski yerini almaya çalışıyor gibi