Opel Cimbom'a Sponsor Oldu

Opel Cimbom'a Sponsor Oldu
Galatasaray Spor Kulübü ile Opel Türkiye'yi bir araya getiren anlaşma kapsamında Opel Türkiye, Galatasaray'ın Resmi Sponsoru oldu. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da, 18 Aralık 2012 Salı günü gerçekleşen imza töreninde; Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Opel Türkiye Genel Müdürü Sayın Özcan Keklik ve Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan yer aldı. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal sponsorluk duyurusunun yapıldığı törende, iki farklı sektörün iki farklı liderinin aynı amaçla bir araya gelişine vurgu yaparak “Galatasaray ve Opel; başarılarla dolu tarihi geçmiş, global marka olma ve bilinilirlilik gibi birçok ortak değeri paylaşıyor. Dünya standartlarında işler yapan Opel ile işbirliğine gitmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Opel gibi büyük ve uluslararası markalarla gerçekleştireceğimiz tüm iş ortaklıkları kulübümüzün gerek saha içi gerekse saha dışında büyümesi ve başarılı olmasına yardımcı olacak. Opel ile dostluk ilişkileri çerçevesinde çalışarak beraber yeni başarılara ortak olmak için sabırsızlanıyoruz” dedi. Galatasaray Spor Kulübü ile Opel Türkiye arasında imzalanan sponsorluk anlaşması doğrultusunda tüm sporcular, idari ve teknik heyet üyeleri ile kulüp çalışanları Opel kullanacak.

18.12.2012 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
amor 19.12.2012 11:46

hayatta almam.

salih 19.12.2012 03:19

aynen arkadaşlar fener milliyetçiliği budur alma aldırma

mehmet 18.12.2012 23:34

Eren kardeş ben sana katılmıyorum bu konuda.bende çok iyi bir fenerbahçe taraftarıyım vede yeni opel astraya çok hastayım çok beğendiğim bir araba.şuan paramı denkleye bilsen piyasada alacağım tek arabadır..

mehmet 18.12.2012 21:13

Bir fenerbahçeli olarak bu anlaşmaya çok sevindim.Opel yetkilileri galatasaray heyetine kıyak yaparken 1 tanede bize yapsa ne olur sanki :)))

fenerli 18.12.2012 20:54

opel almaktan vazgeçtim.

eren 18.12.2012 20:09

bir Fenerbahçeli olarak opel araba almayı düşünüyordum ancak bu haberden sonra almaktan vazgeçtim ve tahmin ediyorum benim gibi düşünen birçok Fenerbahçe taraftarı vardır.