Navara Geri Döndü

Navara Geri Döndü

Merakla beklenen Nissan markasının pickup modeli Navara 2 yıl aradan sonra yeniden satışa sunuldu. 12. nesli ile vitrinlerdeki yerini alan Yeni Navara NP300 kodu ile üretildi.

Önden baktığınızda kaslı yapısı ve klasik Nissan çizgilerini taşıyan V tipi ızgara tasarımı ile markanın SUV sınıfındaki modellerine benzetmek mümkün. İç mekanda kulanılan tasarım dili ve bolca teknoloji barındıran kokpiti de ilk bakışta binek bir SUV otomobil havası kazandırmaya yetmiş.

Ön süspansiyonların sert olarak kullanılmasına rağmen özellikle yenilenen arka süspansiyonlar, arka yolcuları zıplatan klasik pickup algısını değiştirmiş. Bu alanda yolculuklar hem konforlu hem de yeterli bir yaşam alanı sunmayı başarmış.

Direksiyon sertliği ve ağırlığı kullanıcısına biraz fazla güç harcatacak cinsten. Daha hafif direksiyon ihtiyacı hissediliyor. Kullanım durumu ve arazi yapısına göre manuel olarak değiştirebileceğiniz farklı çekiş modlarına sahip.

Yokuş kalkış ve iniş destek sistemlerinin yanısıra çevre görüş sistemi gibi güncel teknolojiler ile donatılmış olan Yeni Nissan Navara en ağır versiyonu olan 1993 kilogramlık 4x4 otomatik vites versiyonunda bile ortalama 7 litrelik bir yakıt tüketim değerine sahip.Nissan Navara Fiyatları için tıklayınız.

06.04.2016 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!