Mercedes B Serisi

Mercedes B Serisi Forum

 • 22.04.2019, Misafir-2440
  motor yeni. dacia duster 1.3 teki motor.
 • 21.04.2019, Misafir-6351
  Şu gıcık havalandırma tipinden bir türlü vazgeçmediler.
 • 07.04.2019, Misafir-4988
  yeni motor gelmemiş sadece hacim ile oynamışlar :(
 • 07.04.2019, Misafir-5831
  Kontrol paneli emanet gibi duruyor. Havalandırma ızgaraları bütün görüntüyü bastırmış. Mercedes gibi bir marka yenilik yapayım derken, garip bir gö...
 • 06.04.2019, Misafir-2101
  Agresif duruşu hoşuma gitti
 • 06.04.2019, Misafir-3724
  Araba güzel güzelde biraz fiyatı yüksek gibi ekran ile göstergenin birleşik olmasıda güzel olmuş
 • 07.02.2019, Misafir-3075
  2007 Mercedes B Serisi B 150 Special Edition Otomatik almayı düşünüyorum. LPG takılmamış, hasar kayıtsız tertemiz bir araç buldum, 95 bin kilometre...
 • 23.12.2018, Misafir-3136
  Arabayı kullanmak son derece keyifli herseyden önce görüs alanı iyi yukardan bakıyorsunuz.
 • 19.09.2018, Misafir-8345
  hasan bey yorumunuz için teşekkür ederim ben 3767 olarak yazmıştım bayi bu aracı alabilirsiniz dedi yani fiyatını dediğiniz gibi biraz aşağıda göst...
 • 18.09.2018, Misafir-3767
  arkadaşlar ötv siz alma hakkım var bu aracı düşünüyorum ama hiç bir bilgim yok bu konuda dizel mi benzinli mi olsun karar vermekte zorlanıyorum anl...
 • 08.12.2017, Misafir-2320
  Ben 2 ay önce 2014 model b 180 dizel style paket satın aldım.araca binip kullanmaya başlar başlamaz çok ağır çelikten yapılmış güvenli , sağlam ...
 • 06.11.2017, Misafir-1872
  Yakıt tüketimi şehir içi 5,2 şehir dışı 4 litre AMG versiyonundan daha iyi bir süspansiyon sistemine sahip tam bir şehirli.
 • 21.08.2017, Misafir-101
  kullananlar yorumlarını yazarlarsa memnun olurum

Mercedes B Serisi Tanıtım Broşürü

İster son derece zarif, ister dinamik ve modern: Yeni B-Serisi'nin dış görünümünü siz belirlersiniz. Style veya Progressive tasarım konseptleri arasından seçim yapmanız yeterli. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda bunları opsiyonel donanımlar ve paketler ile birleştirebilirsiniz. Böylelikle B-Serisi, sizin B-Serinize dönüşür.

Sportif bir ayar için Dynamic Select butonuna basmanız yeterli. Buna karşın yakıt tasarrufu elde etmek için iki silindir yine otomatik olarak devreden çıkartılabilir. Böylelikle Yeni B-Serisi sadece etkileyici bir sürüş deneyimi değil, aynı zamanda siz ve sürüş durumunuz için mümkün olan en iyi şeyi sunar.

Zarif süslemeler, duygusal sadelikte hatlar ve dinamik bir “Wrap-around” tasarımı otomobile bindiğiniz andan itibaren sizi kucaklar. Dokunmatik kontrol tuşlarına sahip modern direksiyon simidi ve sezgisel sesli komut sistemine sahip geniş ekranlı konsol, sürüş sırasında yükünüzü hafifletir. Basit bir dokunuşla veya sadece iki kelimecikle: “Hey Mercedes”.


İster yükseltilmiş oturma pozisyonu, ister mükemmel çepeçevre görüş veya ekstra alçak yükleme eşiği: Yeni B-Serisi size daha fazla özgürlük kazandırır. Değişken bir yükleme tabanı ve azami olarak üçe bölünebilen ve katlanabilen arka koltuklar ayrıca daha fazla esneklik ve alan sunar.

Yeni B-Serisi sadece tamamen sezgisel olarak kumanda edilmez, aynı zamanda size günden güne daha çok ayak uydurur. Böylelikle ofisinize giden yolu aklında tutar ve trafik sıkışıklığında otomatik olarak daha hızlı bir rota gösterir. Ayrıca istek üzerine çok sayıda sistemi sizi canlandıran veya rahatlatan konfor programına bağlar.


Yeni B-Serisi istek üzerine daha akıllı, daha hassas ve daha hızlı bir şekilde müdahale eden yardımcı sistemler ile donatılmıştır. Bu yardımcı sistemler 200 km/saate kadar öndeki araçla mesafeyi otomatik olarak koruyabilir, şerit değiştirebilir, trafik sıkışıklığında otomobili tekrar hareket ettirebilir veya acil durumlarda frenleyebilir. Böylelikle siz ve yolcularınız daima emin ellerde olursunuz.


İster yoğun trafik saatlerinde ister uzun yolda ister bilinmeyen yollarda olsun, B-Seriniz, stresli koşullarda sizin rahat hissetmenizi sağlar. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü daha güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (Akıllı Sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman sizin zamanınız. Rahatlama zamanı. Enerjinizi tazeleme zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama rahat bir şekilde gidersiniz.


Yeni B-Serisi sadece tamamen sezgisel olarak kumanda edilmez, aynı zamanda size günden güne daha çok ayak uydurur. Böylelikle ofisinize giden yolu aklında tutar ve trafik sıkışıklığında otomatik olarak daha hızlı bir rota gösterir. Bunun arkasında devrim niteliğindeki MBUX (Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi) * saklıdır. Siz ve tercihleriniz hakkında her gün daha fazla şey öğrenen bir multimedya sistemi. Hem de Yeni B-Serisi sizi sizden daha iyi tanıyana kadar.)


Virajlarda daha fazla sürüş keyfi veya uzun yolculuklarda daha yüksek konfor mu istiyorsunuz? Sertliği seçilebilir süspansiyon sistemine sahip yürüyen aksam, bu etkileyici yelpazeyi sunar. Orta konsoldaki DYNAMIC SELECT butonu, programı ve böylelikle sürüş karakteristiğini belirler: Eco”, “Comfort” veya “Sport”. Sanki bir araçta iki yürüyen aksam varmış gibi: İşte işlenmiş sportiflik.