Mercedes C Coupe Yüzünü Gösterdi

Mercedes C Coupe Yüzünü Gösterdi

Mercedes Benz, 2017 yılında satışa sunmayı düşündüğü gelecek jenerasyon C Serisi coupe modelini henüz gün yüzüne çıkarmadı. Çalışmaları ve testleri yoğun bir şekilde devam eden yeni E Serisi'nin tanıtılmasının ardından, tasarımı hakkında daha fazla tahmin yürütebileceğimiz 2017 C Serisi, bugün sosyal medyada yüzünü gösterdi. 

Nasıl olduysa Mercedes Benz, aracın kamuflajlı ve oldukça ateşli bir C63 AMG coupe versiyonunu Facebook sayfasından paylaştı. Aracın büyük kısmını gösteren birkaç görsel, marka hayranları tarafından büyük ilgi topladı.  

Ön çamurluk ve kaput ile özel diskli AMG jantların yer aldığı fotoğrafları gelin birlikte inceleyelim. Uzun kaput, alçak burun ve Mercedes Benz C63 AMG sedan modelinde olduğu gibi ön farlar tamamen sedan versiyondan alınmış. Buraya kadar şaşırtıcı bir element bulunmuyor. Ancak devasa karbon seramik fren diskleri, altın rengi kaliperler ve arkada daha kalın ContiSport lastiklerle çevrilmiş 19 inçlik yarış jantları, görseli paylaşılan aracın standart C63 AMG coupe modeli değil de C63 AMG S coupe modeli olabileceği ihtimalini arttırıyor. 

Standart versiyonu bile birçok otomobilseveri kendine hayran bırakmayı başaran C63 AMG coupe modelinin Black Edition özel serisi ise ilk aşamada satışa sunulmayacak. 

Paylaşılan kamuflajlı C63 AMG S coupe görsellerinden anlayamadığımız ve merak uyandıran kısımlar ise siyah mı, satin gümüş mü yoksa krom mu olacağını bilemediğimiz ön ızgara, ön logo, tampon altı ve bu malzemenin kullanılacağı aracın diğer kısımları oluyor. 

Her ne kadar kısa zamanda yeni C Serisi coupe modelinin üretim versiyonunu görmeyi beklemesek de, Mercedes Benz'in Facebook sayfasından aracın paylaşımlarına devam etmesi bekleniyor. Öyle ki yeni Mercedes Benz C Serisi coupe modelinin kullanıcılarla tanışmasına muhtemelen daha haftalar var. Yeni C Serisi coupe modelinin gelecek ay İngiltere'nin Pebble Plajı'nda düzenlenecek Concours d’Élégance Festivali'nde de tanıtılacağı ihtimali üzerinde duruluyor. 

18.07.2015 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!