Kia Stonic

Sürüş yeteneği, atletizm ve çeviklik konusunda müthiş bir dengeye sahip Stonic, bugünün en rekabetçi kategorisi crossover’larda, kendini ilk bakışta belli ediyor.

Yüksek omuz çizgisi, iddialı hatları ve orantılı ölçüleriyle hem güçlü hem de estetik görünüyor. Bu tasarım da KIA Stonic’i, 2018 Reddot ve iF Tasarım Ödüllerinin sahibi yapıyor.

3.5" LCD supervision gösterge panel ekranı Kişiye özel ayarlanabilir ve zekice tasarlanmış supervision gösterge paneli, dışarıdaki hava sıcaklığıyla birlikte otomobil ve yol verilerini gösterir.

AUX ve USB bağlantıları Flash sürücüleri ve diğer uyumlu ses cihazlarını AUX ya da USB girişlerine bağlayabilirsiniz.

Arka USB girişi Orta konsola konumlandırılan USB girişi arka koltukta oturanların telefonlarını kolayca şarj etmesini sağlar. 

Yeni Stonic’in kullandığı İleri Düzey Güçlü Çelik (AHSS) sayesinde olağanüstü bir gövde sertliğine, geliştirilmiş iç alan korumasına ve dinamik bir performansa sahip olacaksınız.

Ön koltuk hava yastıkları, yan kısımlar için iki hava yastığı ve kabin boyunca uzanan iki perde hava yastığı ile güvenliğiniz üst 98 seviyede

Dur Kalk Sistemi (ISG), Motoru rölantide çalışırken otomatik olarak kapatarak yakıt tüketimini azaltır.

Geri görüş kamerası 7" multimedya ekranı ile arkayı görebilir, dinamik rehber çizgilerinden faydalanarak parkı kolaylaştırabilirsiniz.

Kia Stonic Model Yılları