Karşılaştırmalarınızı Yayınlayın!

Karşılaştırmalarınızı Yayınlayın!
Arabalar.com.tr yine Türkiye'de bir ilki sunuyor. Satın almakta kararsız kaldığınız modeller arasında "Karşılaştırma Anketi" düzenleyerek hem kullanıcıların fikirlerini alabilecek hem de araçlarınızı oylamaya sunabileceksiniz.

Karşılaştırma Anketi eklemek ise çok kolay! Üye girişi yaptıktan sonra panelinizdeki "Karşılaştırmalarım" menüsünden "Yeni Karşılaştırma Ekle" butonuna tıklayın. Açılan sayfada sizden arasında kararsız kaldığınız 2 aracı belirtmeniz isteniyor. Hemen altında bulunan açıklama kısmına ise varsa bu karşılaştırma ile ilgili açıklamanızı ve sorularınızı belirtebilirsiniz. Hepsi bu kadar!

Anketiniz kısa bir süre içinde onaylanarak yayınlanacak. Dilerseniz yayınlanan karşılaştırmanızı sosyal medya hesabınızdan çevrenizdekiler ile paylaşarak, en yakınlarınızın katılımını sağlayabilir, fikirlerini alabilirsiniz. Aynı zamanda tüm ziyaretçilerimizin katılımına açık olan karşılaştırmanızda tercih edilen modellere verilen oyları anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yeni Karşılaştırma Anketi, araba satın alma öncesi özellikle 2 araç arasında kararsız kalan kullanıcılarımızın faydalanması amacı ile geliştirildi. Forum sitelerinde şişirilmiş sayfalar dolusu konu içinde kaybolmayı ortadan kaldıracak olan uygulama ile artık hem görsel hem de içerik olarak daha kaliteli bilgiye daha hızlı ulaşılması hedefleniyor.

28.11.2015 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!