Hyundai Finans Avantajları Başladı

Hyundai Finans Avantajları Başladı
Hyundai, tüm modelleri için 5 Yıl Üçlü Bakım programını sunan Hyundai, şimdi de herkesin Hyundai avantajlarından daha kolay yararlanabilmesi için yepyeni bir hizmeti uygulamaya başlattı Satış sonrasındaki müşteri odaklı faaliyetleri ile sektörün en hızlı büyüyen markası konumunda bulunan Hyundai, şimdi de herkesin Hyundai sahibi olması için önemli imkanlar tanıyacak olan “Hyundai Finans” hizmetini sunuyor. Tüketici beklentilerini ve taleplerini yakından takip eden Hyundai, satın alma sürecinde müşterilerine finansman konusunda en iyi hizmeti vermek üzere Hyundai Finans'ı geliştirdi. TEB Tüketici Finansman A.Ş. (TebCetelem) işbirlikteliği ile gerçekleştirilen hizmet, müşterilere en cazip finansman olanaklarını sunmakla birlikte satın alma sürecindeki operasyonel zorlukları da en aza indiriyor. Hyundai modellerinin ulaşılabilirliğini de en yüksek seviyeye çıkaracak hizmet sayesinde Hyundai sahibi olmak artık çok daha kolay hale geliyor. Hyundai Finans'ın avantajları, Hyundai'nin ürün yelpazesindeki tüm modeller için geçerli olacak. Yeni otomobiller için 3 ile 36 ay arasında yüzde 0,86 faiz oranıyla, 37 ile 48 ay arasında da yüzde 0,96 faiz oranıyla kredi kullanma imkanı sunan Hyundai Finans, ikinci el otomobiller için de ayda yüzde 0,99 oranlı kredi koşulu tanıyacak. Örneğin, Mayıs ayı boyunca i-Serisi modellerinde, 20 bin TL için 36 aylık vadede aylık 600 TL'lik geri ödemelerle kredi kullanılabilirken Yeni Accent Blue ise Hyundai Finans ayrıcalığı ile 48 ayda 339 TL'den başlayan taksitlerle alıcılarını bekliyor.

09.05.2011 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
judge39 29.05.2011 22:33

bu krediyi kullanabilmek icin en az gelir nekadar olmlı

Ebubekir 24.05.2011 16:16

faizin azlığı yada çokluğu önemli değil.İnancım açısından bana ters olduğunda modeerinizden birini alamıyorum.... yoksa czip seçenekleriniz var.