Hibrit Swift Satışa Sunuldu

Hibrit Swift Satışa Sunuldu

Ülkemizin sevilen şehiriçi otomobillerinden olan Suzuki Swift hibrit motor ünitesine kavuştu. Akıllı Hibrit Sürüş Teknolojisi ile donatılan yeni 12 V gücündeki hibrit motor 10 Ah'lik lityum batarya teknolojisini kullanıyor.

Hibrit motoru ile A sınıf emisyona sahip modeller arasına giren Yeni Suzuki Swift normal benzinli motora göre %20 oranında yakıt tasarrufu sağlıyor. Ayrıca hibrit motor seçeneğinde CVT otomatik şanzıman sistemi ise standart olarak sunuluyor.

Yaya tespit sistemi, trafik işareti tanıma, şerit takip sistemi, adaptif hız sabitleme, kör nokta uyarı sistemi ve uzun far asistanı gibi günümüzün yenilikçi güvenlik teknolojilerini de Hibrit Swift modeli içinde bulmak mümkün.

Tek renk ve çift renk olmak üzere iki farklı şekilde tercih edilebilen Suzuki Swift kokpitinde 9 inçlik bir dokunmatik multimedya sistemi de barındırıyor. GL Techno ve GLX Premium olmak üzere iki farklı donanım paketine sahip olan Hibrit Swift modelinin başlangıç fiyatı ise 199.900 TL olarak belirlenmiş.

Suzuki Yeni Akıllı Hibrit Teknolojisi ile ilgili detaylar için aşağıdaki remi videoyu izleyebilirsiniz.


02.09.2020 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
Misafir-2654 02.09.2020 15:49

Bu fiyatlarla hap kadar arabayı bakalım hangi babayiğit alacak. :(