Ford’tan Şubat Ayında Sıfır Faiz

Ford’tan Şubat Ayında Sıfır Faiz
Binek ve ticari araçları için Şubat kampanyasını duyuran Ford aynı zamanda 4 yaş üzeri araçlar için de Eko servis imkanı tanıyor. Ford ticarilerde sıfır faiz imkanı özellikle yılın bu döneminde dikkat çekiyor. Yeni Focus için 30 bin TL, 24 ay vade ve %0,69 faiz oranı öneren marka bir kereye mahsus 172,5 TL dosya masrafı tahsil ediyor. Focus ile lanse edilen faiz oranları tüm binek araçlar için kullandırılan Fordfinans kredilerinde geçerli oluyor. Ticari kategoride Toruneo Courier – Journey binek modeli için 30 bin TL 20 ay vade ve %0,69 faiz oranı geçerli oluyor. Transit Custom & Tourneo Custom modellerinde 24 bin TL 20 ay vadede, Transit Ranger, Connect, Yeni Connect, Transit Courier, Tourneo Courier, Yeni Transit modellerinde 18 bin TL 18 ay vadede sıfır faizle finanse ediliyor. Bu işlemler için bir defaya mahsus 630 TL masraf alınıyor. Ekoservis kampanyası dahilinde 2011 yılı ve öncesi satış tarihli Ford'lar uygun fiyatlı fiks paketler ile bakıma alınıyor. Uzun süredir yürürlükte olan Eko servis kampanyası Şubat sonunda biteceğinden fırsatı kaçırmak istemeyen Ford sahiplerinin ellerini çabuk tutmalarında fayda var.

11.02.2015 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
kurt 19.02.2015 07:52

ben de sıfır aracı aldıktan sonra anlaşma yapılan bankadan 550 tl masraf alınmıştı bende gittim hakem heyetine başvurdum banka parayı geri yatırdı.

NY 17.02.2015 13:08

Hani dosya masrafı yasa dışı bulunarak kaldırılmıştı. Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası sayın genel müdürü önceki günlerde, açılan tüm davaları kaybettiğimiz için, dosya masrafının yanı sıra, mahkeme masrafları ve 900 liraya varan avukat ücretlerini de ödemeye mecbur oluyoruz dedi. Yasal düzen böyle iken, bu dosya masrafına ne yapmak gerekiyor? Ödemeye mecbur olunmadığına göre, dayatmaya soruşturma, kovuşturma gerekmez mi?

T.C. 11.02.2015 12:40

bu faiz ve dosya masrafı gibi tahsilatlar kaldırılmalı,örneğin 24 ay dan sonrası için vade farkı alınmalı,piyasaya hareket gelmesi isteniyorsa ,vergi gelirleri olsun deniyorsa başka çözüm yok,yıllık satışlarda markalar satış düşüşlerini açıkladı,acaba vergi tahsilatları ne kadar düştü? ötv artırıldığına değdi mi?