Fiat Fiorino Yenilendi

Fiat Fiorino Yenilendi

İtalyan otomobil üreticisi Fiat, kompakt ticari modeli Fiorino'nun makyajlanan yeni versiyonunu, ufak tasarım dokunuşları ve Euro 6 standartlarına uygun hale gelen yeni motor seçenekleri ile birlikte tanıttı.


Ufak bir yenilenme operasyonu geçiren yeni Fiat Fiorino, "gülen yüz" ifadesine sahip yeni ön tampona kavuşurken, aluminyum alaşımlı jantların tasarımında da güncellemeye gidilmiş.


En küçük hafif ticari modeli Fiorino'da makyajla birlikte motor seçeneklerini de güncelleyen Fiat, 77 beygir güç üretecek 1.4 litrelik motorun yanı sıra, 80 ve 95 beygir güç üretecek 1.3 litrelik turbo dizel üniteleri de, seçenekler arasına eklemiş. Bu yeni motor seçenekleri ile birlikte artık tüm Fiat Fiorino'lar da Euro 6 emisyon standartlarını karşılar hale getirilmiş.


Kompakt boyutları ile özellikle şehir hayatında oldukça popüler olan Fiat Fiorino, kolay manevra ve park kabilyetleri dışında 2.8 metreküpe varan yükleme alanıyla da oldukça pratik bir hafif ticari olduğunu kanıtlıyor. Üstelik makyajlanan Fiat Fiorino'nun arka kapıları da, daha rahat bir yükleme alanı sunmak için 180 derece açılabiliyor.


İç tasarımda ise yeniden tasarlanan direksiyon simidi ve vites topuzu göze çarpan makyajlı Fiat Fiorino'da, gösterge panelinde kullanılan grafikler de artık daha sportif görünüyor. Daha yeni ve fonksiyonel saklama alanları ile güncellenen kokpitte, 5 inçlik bilgi ve medya sistemi ile birlikte, Bluetooth ve navigasyon özellikleri de sunuluyor.


Yeni Fiorino satışa çıktıktan bir süre sonra Adventure modelini de ürün gamına ekleyecek olan Fiat, bu modelde yerden daha yüksek süspansiyonlar, özel gövde koruması ve tutunmanın düşük olduğu zeminlerde daha iyi çekiş sağlanması için elektronik kilitli diferansiyel özelliklerini sunacak.

04.04.2016 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
Misafir-3128 04.04.2016 23:43

Otomobil ruhsatlı olan ucuz olsa başka araba almam