Espace Yenileniyor

Espace Yenileniyor
İnternete sızdırılan birkaç yeni teknik görüntü, Renault'un 2015 Espace MPV modelinin gelecek baharda Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtılacağı söylentilerini gündeme getirdi. Markanın Espace logosu taşıyacak 5. Jenerasyon modeli olacak otomobil, geçtiğimiz yıl Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılan Paris konseptinden birçok tasarım detayı taşıyor. Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sergilenen Paris konseptinin köşeli hatlarını taşıdığı görünen üretim modelinde, konsepttekinin aksine terse açılan arka kapılar kullanılmamış ve tavan daha yüksek tutulmuş. Ayrıca konsept modeldekinin aksine Espace'in üretim versiyonunda crossover izlenimi yaratan tasarım elementlerine yer verilmemiş. Her ne kadar iç tasarımına ait görüntülere ulaşılamasa da yeni Espace modelinin oldukça düzenli ve yüksek teknolojiye sahip bir iç dizayn ile Renault'un mevcut “Üst Sınıf” politikasını destekleyecek. Üst donanım seviyesine sahip yeni Espace modelinde deri döşeme, dokunmatik ekranlı bilgi sistemi ve sesle kontrol ile ahşap kokpit dekoru gibi “premium” özelliklere yer verilecek. 5 jenerasyon yeni Espace modeli gücünü ise hacimleri 1.4 ile 2.0 arasında değişen benzinli ve dizel motor seçeneklerinden alacak. Giriş donanım seviyesi Espace'de 6 vitesli manuel şanzıman kullanılacak iken daha üst seviyelerde otomatik şanzıman opsiyonu mümkün olacak. Yeni Renault Espace önden çekişe sahip olacak. Hakkında daha detaylı bilginin önümüzdeki günlerde gelmesi beklenen yeni Renault Espace modeli, ilk aşamada 5 koltuklu olarak satışa sunulacak. Ardından daha uzun versiyonunun tanıtılması ile birlikte Fransız MPV 7 koltuklu tercih edilebilecek.

18.03.2014 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
ren 21.03.2014 00:33

Kardeşim onlar bmw mercedesten başkasına binmezler biz gene dogrudan sapmadan renomuza pegomuza bineriz

diesel26 20.03.2014 20:20

gelsin bakalım 70-80 bin liradan aşağı olacağını zannetmiyorum gerçi ayakkabı kutusunda parası olanlar için bedavadır eminim ki.

hakan 19.03.2014 13:46

yorum kısmını boş bırakmamak gerek, ilk yorumu yazalım hemen:)
bizim için önemli olan fiyatı, fiyatı görelim ona göre geyiklere başlarız...

isa17 19.03.2014 09:04

markadan gicik kapanlarin bile gozune hos gelebilecek bi aile arabasi gibi.cocukken otobana yakin bi tepede oturur arkadaslarla bu araba benim su araba benim o kotu bu eski falan eglenirdik.o gunler geldi aklima.BU ARABA BENİM :)

CENK 06 19.03.2014 07:49

inşallah türkiye ye de gelir peugeot 5008 in rakibi yeni tasarlanan 1,6 dizel çift turbolu 160 BG lik motorla çok güzel olur