En İyi Markalar

En İyi Markalar

En İyi Otomatik Vites

Yeni dönemde artık manuel vitesli araç satışı oldukça geriledi. Üstelik büyük markaların bir çoğu sadece otomatik şanzımana sahip modeller üretmeye başladı. Birden fazla şanzıman çeşidinin yer aldığı otomotiv piyasasında en iyi şanzıman teknolojisi hangisi sorusu gittikçe daha önemli hale geldi. Kullanıcı deneyimlerinin de yer aldığı "en iyi otomatik vites hangisi?" anketimize yukarıdaki konu başlığına tıklayarak ulaşabilirisniz.

En İyi Lastik Markası

Aralarında Türkiye'nin de bulunduğu birden fazla ülkede üretilen otomobil lastikleri arasında yol tutuşu, fren mesafesi, kullanım ömrü gibi kriterler gözetilerek derlenen en iyi lastik markaları anketine başlığımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En İyi Akü Markası

Kullanıcıları yarı yolda bırakmayan ve her modele özel olarak üretilen, dayanıklı akülerin kullanıcılar arasındaki karşılaştırma yorumları ile birlikte sunulduğu "en iyi akü markaları" anketimize ulaşmak için konu başlığına tıklayabilirisniz.


En İyi Benzin İstasyonu

Her ne kadar akaryakıt fiyatları tüm istasyonlarda aynı olsa da firmalar rekabet savaşını kazanmak için farklı hizmet yarışı içindeler. Kullanıcı deneyimine dayanan "en iyi benzin istasyonu" anketimize verilen cevaplar oldukça dikkat çekiici.

En İyi Kasko Şirketi

Tüm araç sahiplerinin en büyük gider kalemlerinden biri olan kasko sigortası hizmetinde hangi şirketler daha ön plana çıkıyor? Kasko yaptırmak yeterli oluyor mu yoksa kasko yaptırmadan önce firmaların hangi hizmetlerine dikkat etmek gerekli? Hepsinin cevabı "en iyi kasko şirketi" anketimizde.

18.11.2022 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
Misafir-1832 17.03.2023 11:19

Japon ve Kore otomobillerin teknik olarak altyapısı çok sağlam ve sorunsuzdur. Almanlar ise daha konfora yöneliktir Mercedes, BMW, Audi, Porsche sayabiliriz. Hypercar ve Supercarlar işin içine girecek olursa Bugatti, Koenigsegg, Hennessey, SSC, Saleen gibi markaları ekleyebiliriz. Lüks, konfor ve prestije girecek olursak Rolls-Royce, Bentley, Maybach'ı buna ekleyebiliriz

Misafir-3929 26.11.2022 23:54

2481; Yazdıklarınıza katılıyorum. VW alınacaksa 2014 ve sonrası alınmalı. Eski modellerde sorun çıkması an meselesi.

Misafir-2481 19.11.2022 19:55

En iyi ve sorunsuz otomatik vitesi Japonların yaptığı aşikar. Toyota, Honda, Mazda, Subaru, Lexus gibi markaların şanzumanları kaya gibi sağlam. En sorunlu otomatik şanzuman ise Vw'in dsg'si...