En Çok Memnun Eden Daihatsu

En Çok Memnun Eden Daihatsu

Ürettiği sıradışı tasarıma sahip otomobiller ile herkesin sempatisini kazanan Daihatsu, Almanya’da kullanıcılar tarafından en çok memnun kalınan otomobil markası seçildi.

Daihatsu, J.D. Power and Associates tarafından her yıl düzenlenen ankete gore performans, kalite, kullanım-sahip olma maaliyeti ve servis merkezlerinden memnuniyet konularında Alman otomotiv devlerini bile sollayarak, 1000 üzerinden 843 puan aldı ve birinci oldu.

Daihatsu Türkiye, kompakt tasarımı, yakıt ekonomisi sağlayan motor seçenekleri, üstün kullanım ve güvenlik donanımları ile Türkiye pazarında en çok tercih edilen kompakt 4X4 Terios, gençlerin ve bayanların öncelikli tercihi arasında bulunan Sirion, farklı ve göz kamaştırıcı tasarımı ile dikkat çeken Materia modellerini kullanan özel bir müşteri portföyüne sahiptir.

03.07.2009 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
musacoskun81@hotmail.com 17.06.2011 14:14

ben inanın cok üzüldüm türkiyenin ve avrupa pazarından cekilmesine ben de suan daihatsu core almayı düsünüyordum suandan itibaren cok düsünecem alıp almayı insallah cekilmezde basarılı olursunuz türkiye pazarındansaygılarımla musa coskun 05444***

cemal 20.01.2011 10:51

bu araba çok hoşuma gitti inş. fiyatı biraz daha düşer