Discovery Sport Yenilendi

Discovery Sport Yenilendi

Land Rover Discovery Sport yeni yüzü ve emisyon oranları düşürülmüş daha verimli motor seçenekleri ile güncellendi. Markanın klasik çizgilerini taşıyan tasarımı ile daha sportif görünen Land Rover Discovery Sport, barındırdığı geleceğin teknolojileri ile de dikkat çekiyor.

Premium seviye malzeme ve işçilik kalitesi barındıran Land Rover Discovery Sport'un 5+2 oturma düzeni ile toplam 7 kişilik koltuk kapasitesine sahip olan modelin ikinci sıra koltukları kayabilme özelliğine sahip.

Her zaman olduğu gibi S, SE ve HSE donanım paketleri ile satışa sunulan model opsiyonel olarak 17 ile 21 inç arasında değişen hafif alaşımlı jant seçenekleri ile de satın alınabiliyor.

Markanın ilk kablosuz şarj ünitesine bu modelde yer verilirken, sürücünün alışkanlıklarını değerlendirip kaydedebilen bir yapay zeka da yer alıyor. Buna göre koltuk, klima, müzik ve direksiyon gibi ayarlar araç tarafından öğrenilip hafızasına otomatik olarak kaydedilebiliyor.

Alt kamerası sayesinde özellikle engebeli arazide maksimum güvenlik sağlayan Land Rover Discovery Sport ayrıca Kum, Çim, Kar ve Çamur gibi sürüş modlarını ise yine otomatik olarak kendi uygulayabiliyor.


02.10.2019 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!
BİZİ TAKİP EDİN