Dacia Lodgy Satışa Sunuldu

Dacia Lodgy Satışa Sunuldu

Renault bünyesindeki Romen Dacia markasının ülkemizde merakla beklenen Lodgy modeli 37.490 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Yalnızca 1.5 litrelik dizel motor seçeneği ile satışa sunulan Yeni Dacia Lodgy yine Laureate olarak tek bir donanım paketine sahip. 5 ve 7 kişilik olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan Yeni Dacia Lodgy'de 5 kişilik 37.490 TL fiyat etiketine sahip iken modelin 7 kişilik versiyonu ise 39.600 TL'den satışa sunuldu.


Özellikle 5 kişilik versiyonunda 827 litre ile Mini Van sınıfının en geniş bagaj hacimini sunan Lodgy, 7 kişilik versiyonunda aynı hacim 207 litre olarak sunuluyor. Dacia Lodgy modelinde dikkati çeken bir diğer unsur ise modelde sunulan standart donanımlara şimdiye kadar üretilen tüm Dacia modellerinden daha fazla yer verilmesi olmuş.


Modelin standart donanımları arasında sürücü hava yastığı, yolcu hava tastığı, ABS, EBD, ESP, ASR gibi güvenlik donanımlarının yanısıra Klima, Sis Farı, Fonksiyonel Direksiyon, Alüminyum Alaşım Jant ve Yol Bilgisayarı gini donanımlar da standart olarak sunulmuş.


Tüm bu donanımlara ilave olarak arka park sensörü ve navigasyon sistemi ise isteğe bağlı opsiyonel olarak satın alınabiliyor. Yeni Daci Lodgy modeli ile ilgili ayrıntılı teknik ve donanım özelliklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

01.04.2013 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
MUrat 04.04.2013 22:10

Bir araç ancak bu kadar tipsiz olur...