Bentley'den Lüksün Yeni Zirvesi

Bentley'den Lüksün Yeni Zirvesi

Bentley 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen ve tüm gelirin AIDS Vakfına aktarıldığı galasında Yeni Flying Spurs modelini tanıttı.

Ultra lüks yapısı ve şaşırtan teknolojisi ile markanın yeni amiral gemisi olmaya hazırlanan Flying Spurs First Edition modeli klasik Bentley çizgilerini modern bir anlayışla sergilemeyi başarıyor.

22 inçlik devasa jantları ile 100 km hıza yaklaşık 4 saniyede çıkan araçta, 8 ileri otomatik ZF şanzıman ile W12 motor teknolojisi birlikte görev yapıyor.

Kaput üzerinde yer alan Bentley logosu tek bir tuş ile kendini içeriye alarak yerine klasik kanatlı Bentley logosu çıkabiliyor. Kokpitte yer alan gizli bölmede ise istendiğinde multimedya ekranı ya da klasik analog göstergeler yine tek bir tuşla mekanik olarak dönüşebiliyor.

Sınırlı sayıda üretilen ve alıcılara özel kişiselleştirilebilen Flying Spurs modelinde arka havalandırma üzerine sabitlenen taşınabilir tablet ile dilendiğinde koltuk ayarları ve havalandırma gibi ayarlar uzaktan kontrol edilebiliyor.


15.08.2019 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
tmzshn552244 17.08.2019 17:43

Lüks kelimesini harfi harfine tanımlayan bir otomobil olmuş

BİZİ TAKİP EDİN