Aveo'lara Yeni Donanım Paketi

Aveo'lara Yeni Donanım Paketi
Yeni Aveo'lar Türkiye'ye Chevrolet'nin yeni interaktif bilgi-eğlence sistemi MyLink ile satışa sunuldu. Chevrolet'nin yeni nesil araç içi bilgi-eğlence sistemi olan Chevrolet MyLink, Türkiye'de satışa sunulacak Aveo, Cruze ve Trax modellerinde üst donanımlarda sunuluyor. Akıllı telefonun sahip olduğu içeriğin yedi inçlik, yüksek çözünürlüklü tam renkli dokunmatik bir ekranda görüntülenmesine olanak sağlayan, Chevrolet MyLink ile MP3 çalar, iPod, iPad, vs gibi depolama aygıtları için USB veya Bluetooth üzerinden bağlantı kurulabilirken, USB veya Bluetooth üzerinden internete bağlanmayan kişisel müzik cihazları veya akıllı telefonlar için de aux-in harici müzik çalar bağlantı soketi üzerinden bağlantı sağlanacak.

02.11.2012 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
Cenk 04.11.2012 10:32

Web sitelerinde bu konuyla ilgili bir bilgi yok. Sanırım 2012 modellerde dilerlerse bu pakete gecebilecekler. Bu konuda daha fazla bilgisi olan biri varsa lütfen bizi aydınlatsın. Teşekkürler.