Autonis Design Ödülü Adam'ın

Autonis Design Ödülü Adam'ın
“Product Design” ve “Red Dot Design” ödüllerinin sahibi Opel ADAM, bir ödüle daha layık görüldü. Opel'in kişiselleştirme özellikleriyle dikkat çeken ADAM'ı, 104 model arasından “Autonis Design Ödülü”nün sahibi oldu. Opel ADAM, elde ettiği ödülerle hem otomobilseverlerden hem de uzmanlardan tasarım diline ilişkin olumlu not aldı. Yaklaşık 18 bin otomobilsever, 8 kategoride toplam 104 model arasından oy kullandı. Bilgi-eğlence sistemli Opel ADAM, tüm kategoride oyların çoğunluğunu alarak lider oldu. Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, “A segmentinde Opel'in tasarım dilini yansıtan ADAM'ın aldığı ödül hem otomobilseverlerin hem de Opel müşterilerinin zevklerine hitap ettiğinin en önemli göstergesidir. Yeni ödül, “Müşterisi ile En ilgili Marka” olmamız yolunda destekleyici bir rol oynamıştır. Otomobilseverlerin tasarım alanında ADAM'a verdikleri önem mevcut modellerimizin başarısını perçinlemektedir.” dedi.

23.09.2013 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
Metin 27.09.2013 22:04

Ufacık tefecik çünkü sınıfı city car.Muadilleride beetle cooper 500 gibi araçlar onlarada pek büyük diyemeyiz bu sınıf araçların fiyatı zaten böyle başlıyor fiat bile o fiyata satıyorken opel'in 40'a satmasında bir sorun yok.c/d segmentinde araç almak konusunda haklısınız ki bende aynısını düşünüyorum büyük araç daha iyidir ama adam'ın fiyatında bir pahalılık olduğunu düşünmüyorum sonuçta bunlar zengin ve tiki gençler için yapıılıyor.

hanifi göktaş 23.09.2013 22:38

ufacık tefecik şaka gibi araç, fiyatı 40 binden başlıyor. benzinde ortalama 5.2 vermişler, mini-cooper tarzı çift renk v.s. almayı hiç istemediğim bir araç tipi. bu fiyata donanımlı bir ikinci el c/d segmentinde bir aracı tercih ederim.

Metin 23.09.2013 15:34

Opelden artık bir pickup ve SUV bekliyorum opel antara ve campo yenilenip geri gelmeli bence.