Aston Martin Türkiye Yolunda

Aston Martin Türkiye Yolunda

Aston Martin, şirketin devam eden yeni ve gelişmekte olan pazarlardaki bayilik ağının büyütülmesi planları çerçevesinde Borusan Otomotiv ile Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor.

İstanbul’un merkezinde yer alan Dolmabahçe Süzer Plaza’da, Borusan Otomotiv’in ortaklığıyla açılacak olan yeni showroom’un resmi açılışı Ocak 2011’de yapılacak. Borusan Otomotiv ve Aston Martin arasındaki işbirliğini açıklamak üzere bugün yapılan basın toplantısına, Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız ve Aston Martin üst yönetimi birlikte katıldılar.

430 m2’lik bir alana sahip olan showroom’da, en güncel Aston Martin modelleri özel olarak eğitilmiş bir ekip tarafından tanıtılacak. Aston Martin İstanbul’a gelecek olan Aston Martin tutkunları V8 Vantage, DB9, DBS ve yeni dört kapılı spor otomobili Rapide’i inceleyerek, eşsiz bir ürün deneyimine sahip olacaklar. Aston Martin, İstanbul ile dünya çapındaki 128’inci showroomunu açarak bayilik ağını güçlendirmeye devam ediyor. 2011 yılında 22 adet Aston Martin modeli satılması planlanırken, satış fiyatının 250 bin Euro’dan başlayacağı belirtiliyor.

21.10.2010 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!