Araştırma Dosyaları

Araştırma Dosyaları

En Ucuz Arabalar

Türkiye otomobil piyasasında satılan en ucuz 20 otomobil. Sürekli güncellenen listemize başlık linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Araçların Vergisiz Ham Fiyatları

Türkiye otomobil piyasasında en büyük 2 vergi kalemini çıkarınca karşımıza çıkan tablo oldukça şaşırtıcı. Araç başına uygulanan vergi yükünü daha net görmek için çarpıcı bir araştırma.

Kronik Golf Arızaları

Ülkemizde en çok tercih edilen araçlardan biri olan Golf modelinin şimdiye kadar gerçekleşen en büyük sıkıntılarını sizler için derledik. Yaşanan sorunlar ile ilgili kullanıcı yorumlarına da sayfa altından ulaşabilirsiniz.

Efsane Rus Arabaları

Geçmişten günümüze iz bırakmış demir perde ülkelerine ait efsane Rus arabaları araştırmamızı sizlere sunuyoruz. Dönemin ikonik modellerine buuradan ulaşabilirsiniz.

Dünyanın En Ucuz Arabası

Bir zamanlar Türkiye otomobil pazarına da giriş yapması beklenen şimdiye kadar üretilmiş en ucuz otomobil olma ünvanını koruyan Hindistan yapımı Tata Nano modelinin hikayesi.

16.11.2022 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!