7 Koltuklu Yeni Tourneo Connect

7 Koltuklu Yeni Tourneo Connect

Hem aile hem de ticari kullanım amaçlı olarak üretilen Yeni Ford Tourneo COnnect aktif hayatın bir parçası olmaya hazırlanıyor.

Yeni Connect ister 5 ister 7 koltuklu oturma düzeni ile konforlu bir yolculuk vaat ediyor. Dinemik tasarımı ve günlük ihtiyaçlara göre düzenlemmiş kullşlı yaşam alanı ile birlikte yeni donanım teknolojileri ile dijital bir sürüş deneyimi sunuyor.

Active, Sport, Titanium ve Trend versiyonları ile satışa sunulacak olan Tourneo Connect oldukça esnek bir model. Uzun veya kısa dingil çeşitleri ile beraber arka koltuklar katlanabilir, öne devrilebilir veya tamamen çıkarılabilir olarak tasarlanmış. Ayrıca, ekstra uzun yükler için ön yolcu koltuğu düz katlanabiliyor.

Tamamen dijital arayüzü 8,25” veya 10” renkli dokunmatik ekrana özelleştirilebiliyor. Gelişmiş sürücü yardım sistemleri ile donatılan Yeni Ford Tourneo Connect, akıllı Şerit Takip ve Uyarlanabilir Hız Kontrolü özellikleri de içeriyor.

Yenilenen ve daha güçlü hale gelen EcoBoost benzinli motor ve iki farklı EcoBlue dizel seçeneği ile satışa sunulacak olan model opsiyonel olarak Dört Tekerlekten Çekiş sistemi ile de vitrinlerdeki yerini alacak. Tüm motorlarda 6 ileri manuel veya 7 ileri otomatik şanzıman seçenekleri mevcut. Tork kaybı olmadan daha hızlı vites değişimi için tekerleğe monte vites değiştirme kanatçıkları ve süper yumuşak çift debriyaj teknolojisi de Yeni Tourneo Connect'in bir diğer özelliği.


20.10.2021 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!