7 Kişilik Kangoo

7 Kişilik Kangoo

Renault, Fransa pazara için binek özellikleri taşıyan büyük bir Kangoo yarattı. Kangoo'nun Express Combi Maxi modeli baz alınarak geliştirilen araç, 7 kişilik bir kabine sahip.


Kangoo Multix'ten daha uzun bir dingil mesafesi sunan Grand Kangoo adındaki bu aracın üçüncü koltuk sırasında, çıkarılabilen iki adet tek koltuğa yer verilmiş. Kabininde modüler bir yapı sunan 7 kişilik Kangoo, ailelerin yanı sıra çok amaçlı bir araç arayışında olan işletmelere de hitap ediyor.


90 ve 110 bg gücünde iki farklı güçte 1.5 litrelik dCi turbodizel motorların görev yapacağı Grand Kangoo'nun, tüm Kangoo serisi gibi Renault'nun Maubeuge'deki MCA tesislerinde üretileceği ve Fransa'daki fiyatının 20.750 Euro'dan başlayacağı açıklanıyor.

7 kişilik arabalar için tıklayın

30.03.2012 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
nazım 31.03.2012 07:28

Selam arkadaşlar bende seat dizel cordoba 2008 var araç çok güzel ve konforlu yakıtta çk az yakmakta çk memnunuz ailemle sadece bırazdar o kadar eyer param olursada yaa scanic dizel alacağım yada toyota verso alacağım bunu benim 5 arabam allah nasip ederse 6 kez alacağım arabamda birazdaha geniş ekonomik ve konforlu güvenliği yüksek olan bir araç olmasını dilemekteyim honda 2001 civik benzinli de kulandım çok güzel konforlu geniş bir araçtı toyota 1999 1.3 ECO Tencere gözlü derler ondanda kullandım çok güzel ve rahat bir araba idi Renoult 1992 Flaş da kullandım o da çok güzeldi biraz yakmakta idi ama rahattı .Fort escortta kulandım 1.3 cl oda güzeldi konforlu ve güvenli araçlardandı ondanda memmnundum zamanında çk rağbet gördü .1990 model doğan L de kullandım çok güzel ve o zamanda konforlu idi evet bencede renoult veya toyota derim saygılarımla .