2016 Toyota Corolla vs. 2016 Nissan Qashqai

profil
agç

03.06.2016 21:17

yakıt , güvenlik ve yedek parça fiyatları ve ikinci el piyasası nedir

Toplam Oy Sayısı: {{survey.totalVote}}

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
murat ERDOĞAN 06.06.2016 11:36

bence corollanın 1.6 benzinli premium modeline bakmalısınız. lpg tam uyumlu. lpg dizelden daha az yakar. üstelik 2. eli en iyi araçtır. o kadar ki 2013 model 50 bin km aracı sıfırına yakın fiyata satabilirsiniz. fiyatı piyasan 500-1000 tl düşük tutarsanız o gün araç satılır. peki neden dizele girmeyelim dizel corolla ilk kalkışta hantaldır. sonra açılır. qashqai'yi dizel almanızı anlarım bagaj az ama corollaya tüp atsanız dahi yine en az qashqainin bagajı kadar kadar boş yer kalır. ayrıca fiyatı ne kadar yüksek tutarsanız o kadar zarar edersiniz. yedek parça olarak ikiside hemen her ilde rahatça bulunabilir. sıkıntı yaşamazsınız. parça fiyatları aşağı yukarı aynıdır. hayırlı alışverişler.

furkan80 05.06.2016 21:50

Ekstrem bir karşılaştırma olmuş. Her iki araçta tamamen farklı kriterlerin aracı. Bir tanesi binek diğeri arazi suv türü bir araç. her iki aracında ikinci eli sağlam ve yakıtta tasarruflu. Siz ne tür bir bir araç istiyorsunuz Binek mi SUV mu. Suv türü bir araç istiyorsanız QASQAİ yi öneririm ancak binek araç istiyorsanız kesinlikle toyota. ben toyota 2013 1.6 LT. benzinli advance modelini kullanıyorum ve çok memnunum.yakıtı iyi ancak malum ülkemizdeki benzin fiyatları. Eğer dizelini almış olsaydım kesinlikle satmayı düşünmezdim. bende satıp suv türü dizel otomatik araç almayı düşünüyorum. Dediğim gibi karşılaştırılan araçlar çok bağımsız.

Yeni Karşılaştırma Ekle